Müjgan Gönül Fan Sitesi
Müjgan Gönül

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Üye olurken lütfen kuralları iyi okuyun.
10 saniyede üye olmak için tıklayın..

HERKESİN GÖZÜ BİZDE..HERZAMAN ZİRVEDE

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Şefkat Tepe553
Paylaş | 

Şefkat Tepe

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Galaksi
Üye
Üye

Mesaj Sayısı: 519 Rep Gücü: 635 Başarı Sistemi: 6 Yaş: 22 Cinsiyet: Erkek Kayıt tarihi: 07/02/11 Zodyak: Ikizler çin astrolojisi: Maymun Doğum tarihi: 14/06/92 Nerden: ?? İş/Hobiler: ?

MesajKonu: Şefkat Tepe   Paz Mart 06, 2011 11:11 am

Şefkat Tepe'de tek başına...

Tek Türkiye, Kollama gibi dizileriyle terörün ve karanlık odakların ipliğini pazara çıkaran Samanyolu'nda bugün de terörün dağıttığı ailelerin hayatını konu alan 'Şefkat Tepe' ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Diziyi Acı Hayat, Pusat gibi dizilerle adını duyuran Osman Sınav'ın öğrencilerinden Abdülkadir Ceylan Ede yönetiyor. Mert Kılıç, Aslıhan Güner, Sabri Özmener, Ertuğrul Şakar, Hüseyin Erkanlı, Serkan Bilgili ve M.Korhan Fırat'ın rol aldığı Şefkat Tepe'de; ücra bir karakolda görev yapan bir timin hikâyesi anlatılıyor.

Hikâye, 1997 yılında Güneydoğu'da geçiyor... Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere her gün acı haberler ulaşmaktadır. Gözyaşı, her gün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır. Ancak bölge için göz ardı edilen bir gerçek daha vardır. Askerler şehit olurken bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmektedir. Evler yakılmakta, insanlar terör ya da devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta ve devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleriyle birlikte öldürülmekte, küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır. Bölgede büyüyen Serdar (Mert Kılıç), kazandığı Kara Harp Okulu'nun son sınıfındayken acı bir haber ile yıkılır. Köy, teröristlerce basılmıştır ve hemen hemen tüm köylüler öldürülmüştür. Ölenler içinde Serdar Üsteğmen'in annesi, babası, amcası da vardır. Kız kardeşi ve sevdiği kız ise kayıptır. Bu arada Serdar, okuldan birincilikle mezun olur. Artık hayatta tek başınadır. Büyüdüğü köye tayin olur ve macera başlar... SAMANYOLU 19.50
http://kizimnerede.forumm.biz/
Galaksi
Üye
Üye

Mesaj Sayısı: 519 Rep Gücü: 635 Başarı Sistemi: 6 Yaş: 22 Cinsiyet: Erkek Kayıt tarihi: 07/02/11 Zodyak: Ikizler çin astrolojisi: Maymun Doğum tarihi: 14/06/92 Nerden: ?? İş/Hobiler: ?

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Cuma Ağus. 19, 2011 10:52 am

bu güzelim diziyi izleyen yok mu kos koca sitede ?
http://kizimnerede.forumm.biz/
İlknur_Azeri
Üye
Üye

Mesaj Sayısı: 554 Rep Gücü: 558 Başarı Sistemi: 3 Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 02/03/11 Lakap: Ozankolik ve Müjgankolik Zodyak: Koç çin astrolojisi: Domuz Doğum tarihi: 15/04/95 Nerden: Azerbaycan, Bakü İş/Hobiler: Öğrenci Yorum: Tek Türkiye'nin deliler gibi faniyim.

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Cuma Ağus. 19, 2011 10:54 am

VALLAHİ ben izlemiyorum...
ferruhi
Üye
Üye

Mesaj Sayısı: 2837 Rep Gücü: 2301 Başarı Sistemi: 5 Yaş: 33 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 09/08/08 Zodyak: Oğlak çin astrolojisi: Maymun Doğum tarihi: 28/12/80 Nerden: U.S Yorum: Orhan abimin oldugu herrr yerden...

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   C.tesi Ağus. 27, 2011 3:45 am

Ben izliyordum gecen sezon..Sezon finalini begenmedim sacmaydi. Mantik hatalariyla doluydu.. Bu sezon nasil olur bilmem.
http://orhanbiyikli.niceboard.net/forum.htm
yusufyuzlu
Üye
Üye

Mesaj Sayısı: 413 Rep Gücü: 459 Başarı Sistemi: 35 Yaş: 17 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 12/03/10 Lakap: _ Zodyak: Kova çin astrolojisi: Manda Doğum tarihi: 11/02/97 Nerden: SamanyoluGalaksisi =P İş/Hobiler: Malesef öğrenci . Yorum: ...

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   C.tesi Ağus. 27, 2011 2:28 pm

Bu diziye ilk başladığından beri acayip gıcığım.. Very Happy TT'nin taklidinden başka birşey değil.Konular, olaylar, bazı oyuncular, (ve bu sezon yapımcısı da tek türkiyeninki olan salih asan) vs vs her şeyi ile TT den alınmış gibi. =/
Zaten yeni dizi başlayınca TT 'yi bırakıp buna geçenler oldu..bu yönden TT'nin reytinglerini de yediğini düşünüyorum =P
Öyle işte.Barışamadık bu diziyle bi türlü..=S
İlknur_Azeri
Üye
Üye

Mesaj Sayısı: 554 Rep Gücü: 558 Başarı Sistemi: 3 Yaş: 19 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 02/03/11 Lakap: Ozankolik ve Müjgankolik Zodyak: Koç çin astrolojisi: Domuz Doğum tarihi: 15/04/95 Nerden: Azerbaycan, Bakü İş/Hobiler: Öğrenci Yorum: Tek Türkiye'nin deliler gibi faniyim.

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Perş. Eyl. 01, 2011 10:08 am

evet aynen bence de TT'nin takliti..
zeynep_müjgan
Üye
Üye

Mesaj Sayısı: 359 Rep Gücü: 409 Başarı Sistemi: 1 Yaş: 16 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 09/04/09 Lakap: ???? Zodyak: Aslan çin astrolojisi: Kaplan Doğum tarihi: 23/07/98 Nerden: Buralardann... İş/Hobiler: M.G fana girmek.... Yorum: ????

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   C.tesi Eyl. 10, 2011 10:18 pm

ewet ablam (bende izlemiyorum Smile .)
Livâ-ül Hamd
Moderatör
Moderatör

Mesaj Sayısı: 1164 Rep Gücü: 1227 Başarı Sistemi: 7 Yaş: 24 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 07/09/10 Lakap: MÜJGAN <3 OZAN <3 ve TEK TÜRKİYE SEVDALISI <3 Zodyak: Oğlak çin astrolojisi: Yılan Doğum tarihi: 18/01/90 Nerden: İstanbul İş/Hobiler: Açık Lise Öğrencisi, Kurtlar Vadisi Pusu, Tek Türkiye, Kollama, kısacası Samanyolu ve tüm projeleri, voleybol oynamak, müzik dinlemek, dans etmek, internete girmek, fan sitesinde dolaşmak. Yorum: MÜJGAN ABLAM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM!! <3 ;)

"DURU MELEĞİM" <3 ;)

"AŞK-I MÜJGAN" <3 ;)

"ŞEHİT Mİ OLDU ASKER, CENNET KOKTU DA HER YER" <3

NECİP FAZIL KISAKÜREK <3

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Paz Ekim 23, 2011 12:19 am

Çok severek, beğenerek izliyorum.Müzikleri ve türküleri de çok güzel oyuncuları gayet iyi performans sergiliyor hepsine başarılar dilerim Smile

Sevgililer Sevgilisine Mükemmel Bir Şiir Smile
Bu gece MUHAMMED MUSTAFA'yı gördüm rüyamda,
Aldı oturttu beni kucağına,
Ağlıyorum diye, sen ağlama dedi, yalvar Yüce ALLAH'A,
Öyle güzel kokuyordu ki, sonra, sonra bir gül verdi bana,
Al bunu, al bunu bak Cennetten Cennet kokan bir gül getirdim sana,
Yüzü nurluydu, yüreğim sevinç doldu,
Çünkü peygamberim, çünkü Peygamberim gelmişti rüyama,
O, ümmetin en şereflisiydi, o, Allah'ın "OKU" emriyle kavuşturandı bizi Kur-an'a,
Yer, gök Dua ile, o, nurdur, o, onurdur yedi cihana,
O, MUHAMMED MUSTAFA'dır! O, MUHAMMED MUSTAFA! O, Allah'ın elçisi şeref verdi rüyama,

"Çok günahkârım, benim için de bir ilaç var mı?" der.
Tövbe kökü ile istiğfar yaprağını karıştıracaksın,
Kalb havanında tevhid tokmağı ile döveceksin,
İnsaf eleğinden geçireceksin,
Gözyaşı ile yoğuracaksın,
Aşk fırınında pişireceksin,
Sabah akşam bol bol yiyeceksin.
Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı: 2238 Rep Gücü: 2585 Başarı Sistemi: 82 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 27/03/10

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Paz Şub. 05, 2012 7:56 pm

utangaç

-----------

++

+

+++

-----------

+
+
+
+
++

Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı: 2238 Rep Gücü: 2585 Başarı Sistemi: 82 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 27/03/10

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Ptsi Şub. 06, 2012 8:33 pm

Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Ptsi Şub. 06, 2012 9:55 pm

+

::seda::
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Mesaj Sayısı: 1087 Rep Gücü: 1275 Başarı Sistemi: 62 Yaş: 21 Cinsiyet: Kadın Kayıt tarihi: 11/12/09 Zodyak: Terazi çin astrolojisi: Horoz Doğum tarihi: 09/10/93 Nerden: istanbul İş/Hobiler: öğrenci/resim yapmak Yorum: Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Salı Şub. 07, 2012 1:01 am

Woow 7758 nazlıcım çalışmaların çok güzel olmuş. Bu diziyi hiç izlemedim ama çalışmalar harikaa ellerine sağlık tatlım. :ar4fd:

Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Salı Şub. 07, 2012 7:10 pm

teşekkür ederim seda ablacım bende izledmezdim hatta tek türkiyeye benziyor diye nefret ederdim tek oda değil stv dizilerinden nefret ederdim ama tek türkiye bitince nefretimde gitti Smile

Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Çarş. Şub. 08, 2012 9:17 pm

+++

Nazlıcan
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Şefkat Tepe   Cuma Şub. 10, 2012 2:26 pm

++++++++++++++++++

Şefkat Tepe

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Similar topics

-
» BURSA ULUCAMİİ VE KUŞ TEPE SIRTLARI
» CİDE ASLAN TURİZM
» Ahşap Boyama Nasıl Yapılır?Pratik Yolları